_BLOG krystianinwestuje - e-blogi.pl
_Blog krystianinwestuje
Zainwestuj w kredyt studencki! 2014-12-31

Dziś kilka porad dla osób pragnących zainwestować w siebie. Inwestowanie w siebie, swoją przyszłość i wiedzę jest chyba jedną z najważniejszych inwestycji na jakie decydujemy się w życiu. W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie by nie ukończyć studiów i zdobyć wyższego wykształcenia. Co jednak z osobami, które nie mają możliwości finansowych na studiowanie? Studia dzienne jeśli są oddalone od naszej miejscowości kosztują a zaoczne studiowanie wydaje się być jeszcze droższe. Dlatego dziś pragnę zachęcić wszystkich potencjalnych studentów do zainwestowania w siebie i spróbowania kredytu studenckiego. Jak dla mnie jedna z najlepszych inwestycji na jaką warto się zdecydować w czasach studenckich. Otrzymywane w ramach kredytu studenckiego miesięczne transze w wysokości kilkuset złotych spokojnie pozwolą Ci zabezpieczyć się podczas tego trudnego czasu studiowania. Poza tym kredyt studencki jak dla mnie warto wziąć nawet wtedy gdy nie brakuje nam funduszy. Ogromną zaletą kredytu studenckiego jest jego niskie oprocentowanie - głównie dlatego, że część odsetek pokrywa Państwo. No i kredyt studencki zaczynasz spłacać dopiero po dwóch latach od ukończenia studiów a więc w czasie w którym powinieneś stać się już niezależny finansowo. Pieniądze z kredytu możesz przeznaczyć nie tylko na czesne czy bieżące wydatki związane z utrzymaniem się na studiach. Możesz je również zainwestować. Dzięki temu w momencie spłaty będziesz mieć gotówkę, którą przeznaczysz na raty a pozostanie Ci jeszcze wypracowany z inwestycji zysk. Jak dla mnie kredyt studencki nie ma żadnych minusów - no bo jakie? Może Ty jakieś znajdujesz?


Początki inwestowania 2014-12-28

Pragniesz rozpocząć inwestowanie posiadanych przez siebie wolnych środków pieniężnych - zastanawiasz się w co je zainwestować. Na myśl przychodzi Ci tylko i wyłącznie giełda... Tylko jak zacząć inwestować na niej nie mając zielonego pojęcia o panujących tam zasadach?Przede wszystkim warto zainwestować w jakąś podstawową literaturę, która przybliży Ci podstawowe pojęcia chociażby takie jak hossa, bessa, niedźwiedź czy byk. Dzięki temu poznasz podstawowe zasady i będziesz już co nieco wiedział. Aby poznać trochę lepiej giełdę warto także zacząć interesować się tym co się na niej dzieje - a więc powinieneś odwiedzać portale giełdowe takie jak stooq.pl czy też parkiet.com, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji wraz z komentarzami analityków giełdowych. Dzięki temu poznasz historie notować a także czynniki mające wpływ na ich wartości.Bardzo ciekawą propozycją jest także rozpoczęcie inwestowania na wirtualnych giełdach. Warto odwiedzić serwis typu gragieldowa.pl, gdzie masz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za pomocą inwestowania wirtualnych pieniędzy. Nie tylko nic nie ryzykujesz ale też sprawdzasz zdobyte do tej pory umiejętności, które dodatkowo możesz porównać z wynikami innych graczy. Tych kilka kroków jest bardzo ważne dla osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z inwestowaniem - warto poświęcić chwilę, zanim zainwestujemy swoje oszczędności nie mając większej wiedzy.Zapraszam do inwestowania! 2014-12-17

Każdy z nas od czasu do czasu lubi zadbać o swoje finanse. Nie tylko poprzez szukanie pracy z lepszymi warunkami finansowymi ale też poprzez szukanie odpowiednich sposobów do inwestowania. Jak powinniśmy inwestować nasze wolne środki finansowe by otrzymywać zyski? Lepiej wybierać bezpieczne sposoby inwestowania czy te bardzo ryzykowne? Inwestować małe kwoty czy jednak lepiej inwestować duże środki? Co tak naprawdę decyduje o zysku i jak uniknąć strat?Już wkrótce znajdziesz tu wiele odpowiedzi na powyższe i inne pytania! Inwestycje to moje hobby. Pamiętaj jednak, że warto inwestować nie tylko pieniądze. Co jeszcze może posłużyć nam jako przedmiot do inwestycji?O tym już wkrótce! Zachęcam Cię serdecznie do odwiedzania mojego bloga, zadawania pytań ale i dzielenia się własnymi doświadczeniami w zakresie inwestowania.Każdy z nas ma inny sposób na zysk - może Twój okaże się idealny i nikomu jeszcze nie znany?


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]